Banesa me qera fushe kosove gjirafa

x2 Me numërimet e votave nga 4657 qendra të votimit, PD-ja del me 70 mandate, PS-ja me 66 dhe LSI-ja me 4 (vijon nga ballina) Detyrimisht së bashku me këtë tabelë kanë ardhur dhe pesë kuti votimit që refuzoheshin të numëroheshin nga KZAZ-ja përkatëse", ka theksuar Olli.Banesa ndodhet në Fushë Kosovë në aferësi të Shkolles,Ambulantes si dhe Komunes se Re! Banesë 95 m2 Neto me Qera. Banesa gjenden në zonen Qendër, në rrugen Hajdar Dushi.Banesa është e renovuar komple [më shumë].Lëshohet me qira banesa në Fushë Kosovë te banesat e bardha ▻Kodi:Fk61 ▻Renditja: Salloni me ballkon kah parku, kuzhina ... Před 11 měsíci. Shitet banesa ne Fushe Kosove ▪Kodi:Fk43 ▪Adresa: Rr. Nene Tereza, 200 m poshte postes, rruga kryesore. ▪Sip: 50m² ...Leshoj banesen me qera - Banesa ne shitje | Banesa me qera https 2016-05-16 · Banesaneshitje, Pristina. 3,753 likes · 19 talking about this. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove.Leshohet-Banesa-me-qera-ne-Prishtine (4). Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri. Fushë Kosovë. € 43,000.Oferta per pune gjirafa ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe ... Kerkoj pune ne pozicionin financiere ose ne cdo pozicion tjeter qe lidhet me kete fushe. Jam 23 vjece, kam perfunduar studimet bachelor ne finance, prane FEUT, jam ne perfundim te studimeve master, ne degen ...Shitet banesa ne Fushe Kosove ▪Kodi:Fk43 ▪Adresa: Rr. Nene Tereza, 200 m poshte postes, rruga kryesore. ▪Sip: 50m² ... Banorët e Fushë Kosovës kundërshtojnë ndërtimin e shkollës. KosovaPress. Переглядів 1,8 тис.4 роки тому.Fushë Kosovë. Banesa me qera ne Prishtine te qafaShitet banesa ne Fushe Kosove ▪Kodi:Fk43 ▪Adresa: Rr. Nene Tereza, 200 m poshte postes, rruga kryesore. ▪Sip: 50m² ... Banorët e Fushë Kosovës kundërshtojnë ndërtimin e shkollës. KosovaPress. Переглядів 1,8 тис.4 роки тому.Shumë prej shtëpive jepen me qira për pushuesit, disa të tjera kanë dalë në shitje, por shifrat shkojnë deri në 4 milionë dollarë për një sh- ... Kosove Trio Namouche - France Gent ...Banesa me qera ne fushe kosove. Banesa me qera ne prishtine. Merrjep banesa me qira. Merrjep banesa prishtine. Merrjep banesa fushe kosove. Merr jep banesa me qera. Gjirafa banesa me qera. Compare Search ( Please select at least 2 keywords ) Most Searched Keywords. Soil horizon definition 1 . Az custom pools 2 . Cinepolis klic app 3 .Oferta per pune gjirafa ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe ... Kerkoj pune ne pozicionin financiere ose ne cdo pozicion tjeter qe lidhet me kete fushe. Jam 23 vjece, kam perfunduar studimet bachelor ne finance, prane FEUT, jam ne perfundim te studimeve master, ne degen ...banesa me qera Svi Nekretnine Sobe.Fushë Kosovë / Kosovo Polјe Fushë Kosova (Serbian Косово Поље or Kosovo Polje, literally "Kosovo Field" or "blackbird field") is a town and municipality in the Prishtina district of central Kosovo In 2011 the Fushë Kosovë Municipality had a total population of 34,718.Result for banes-me-qera-fushe-kosove - Letest Update. Objekti DHE banesa me qera. (42 min). Shitet banesa te Murebesti / FUSHE KOSOVE.Kontakto pronarin100,000€ - Banesa Banesa me sipërfaqe prej 117. Banesa ne shitje. Banesa per shitje. 9m/2 dhe ka këtë rënditje: 🔴Qëndrimi Ditor 🔴Kuzhina 🔴TryezariBanesa Ne Shitje Ne Gjakove. Gjirafa.com DA: 11 PA: 22 MOZ Rank: 35. Urgjent Banesa Ne Shitje Ne Gjakove. Çmimi 490 € Titulli Banesa Ne Shitje Ne Gjakove Data 06/01/2016 00:29 Rajoni Gjakove Shteti Kosove Përshkrimi. Njera banese gjendet mbi center mall tek hotel pashtriku eshte ne katin e 8 mbi.Shitet banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 7 në Fushë Kosovë. 60 m². 2 dhoma. Fushë Kosovë Sot, 08:51. 38.000 €. 9 foto. Apartment / Banesa.Banesa në shitje në Prishtinë. Merrjep.com DA: 15 PA: 38 MOZ Rank: 56. Lëshohet banesa me qira për zyre në sheshin Zahir Pajaziti; 250 Ulpiane banese rruga c banesa banesa qira shitet banesa Emshir Qender qender dragodan aktash rruga b mati 1 bregu i diellit penthouse me qira ulpiane dragodan me qera Ulpiana qira Emshir dardani tophane banesa me qira shitje banesa me qera arberi qera ...Banesa me qera ne fushe kosove. Banesa me qera ne prishtine. Merrjep banesa me qira. Merrjep banesa prishtine. Merrjep banesa fushe kosove. Merr jep banesa me qera. Gjirafa banesa me qera. Compare Search ( Please select at least 2 keywords ) Most Searched Keywords. Soil horizon definition 1 . Az custom pools 2 . Cinepolis klic app 3 .Prishtine Pune Ne Kosove Rekrutim Panair Pune Gjej Pune Lyp Pune Merre Pune Punesim' 'VENDBANIME GT FUSHë KOSOVë SHPALLJET MERRJEP COM OCTOBER 13TH, 2018 - SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE TE APOLLONIA NUMRI I DHOMAVE 3 SOT 21 57 KERKOJME BANESE ME QERA NE FUSHE KOSOVE SOT 21 57 5 BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË NUMRI I DHOMAVE 2 SOT 21 57 ...Data: 29/04/2021. Çmimi: 160,000 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari. Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 40 euro/nata Shtepi me qera ditore pranë qëndrës së TiranësResult for banes-me-qera-fushe-kosove - Letest Update. Objekti DHE banesa me qera. (42 min). Shitet banesa te Murebesti / FUSHE KOSOVE.Leshohet me qira banesa ne FushëKosovë, mbrapa Viva Fresh afer furra Evropa kati 5, banesa leshoht per famljar dhe kohe te gjatë. ... Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. ... Kontakt Emri [email protected] Numri kontaktues 045 539 511 045 539 511 Vendndodhja Fushe Kosove ...I created this video with the YouTube Slideshow Creator () Видео BANESA NE SHITJE ( EURO INVEST ), Fushe Kosove, / канала alkom shpk.com, pune ne fushe kosove gjirafa com, oferta pune oferta per punesim ne kosove, xpuna doktor i mjeksis amp teknik laborant, gazeta blic shpall konkurs pr gazetar e dhe praktikant e, konkurs pune gjirafa com, konkurs per pune ne gjakove maharashtra, rreth puns oferta suksesi, biznes dhe pun fush kosov merrjep com,Një incident gjatë të cilit është përdorur edhe armë zjarri ka ndodhur sot rreth orës 14:00 në Fushë-Kosovë. Sipas Policisë, në këtë incident një person është plagosur dhe pesë janë lënduar, në mesin e tyre edhe dy pjesëtarë të Policisë. KALLXO.com ka siguruar pamje nga ky incident.Lëshohet Banesa me Qira 115m2 - Bregu i Diellit. Zgjedhe Deçan Dragash Drenas Ferizaj Fushë Kosovë Gjakovë Gjilan Hani i Elezit Istog Junik Kaçanik Kamenicë Klinë Lipjan Malishevë Mitrovicë Obiliq Peje Podujevë Preocë Prevallë Prishtinë Prizren Rahovec Shtërpc Skenderaj Suhareke Viti...Banesa me Qera Colombo - Banesa me Qera Colombo ndodhet ne Durres ne zonen e plazhit.Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh, ka bërë të ditur se dje rreth orës 18:00 janë arrestuar pesë persona, shtetas kosovarë, nën dyshimin se kanë kryer veprën penale "Mundësim ose detyrim në prostitucion" dhe "Ofrim i lokaleve për prostitucion". Policia më tej ka njoftuar se në lidhje me këtë... Vairuojantiems savo automobilius svečiams Fushe Kosove Apartments siūlo automobilių parkavimo aikštelę. Svečiams parkavimas nemokamas.Marshi i UÇK. Oj Kosovë o djep lirie. Çdo kulm shpie nji bajarak. Se k'tu jam dem baba dem. Për Kosovë jap shpirtin tem. Добавлено Artukî в вт, 06/10/2020 - 09:08. перевод на РусскийРусский.BANESA NE SHITJE(E-B INVEST), Ferizaj, Kosove(Mob:+383 44 882 468 ). Banesa e gatshme për banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" në Prishtinë objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne ... Adresa: Fushë Kosovë.Ora News - Gjirokastër: Banesa në flakë, rrezikohen banesa të tjera.Data: 29/04/2021. Çmimi: 160,000 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari.Vetem banesa, banesa, banesa. E tash ma nuk ka vend per me ndertu infrastrukture. Kushdo qe ka ble banese ne Fushe Kosove e din cka po flas, ata vetem banesen e kane atje, jeten e bojne ne Prishtine sepse ne Fushe Kosove edhe me dashte s'kane as fmijet ku me i shetite se leje ma dicka...Lëshohet Banesa me Qira 115m2 - Bregu i Diellit. Zgjedhe Deçan Dragash Drenas Ferizaj Fushë Kosovë Gjakovë Gjilan Hani i Elezit Istog Junik Kaçanik Kamenicë Klinë Lipjan Malishevë Mitrovicë Obiliq Peje Podujevë Preocë Prevallë Prishtinë Prizren Rahovec Shtërpc Skenderaj Suhareke Viti...Banimi social në Kosovë. Këto banesa të cilat në popull njihen edhe si banesa sociale sipas ligjit duhet të jepen me qera jo protabile për një OJQ Developing Together në 3 vitet e fundit ka qenë mjaft aktiv në këtë fushë duke i ndihmuar një numri të madh të komunave që të i përpilojnë këto programe.200 € Apartamente/ Banesa, Fushë Kosovë. Leshohet banesa me qera ne lagjen Emshir.BANESA NE SHITJE(E-B INVEST), Ferizaj, Kosove(Mob:+383 44 882 468 ). Banesa e gatshme për banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" në Prishtinë objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne ... Adresa: Fushë Kosovë.Banimi social në Kosovë. Këto banesa të cilat në popull njihen edhe si banesa sociale sipas ligjit duhet të jepen me qera jo protabile për një OJQ Developing Together në 3 vitet e fundit ka qenë mjaft aktiv në këtë fushë duke i ndihmuar një numri të madh të komunave që të i përpilojnë këto programe.Makina me Qera, Modele të reja dhe Ekonomike. Super Flotë automjetesh, me çmimet më të lira 15 €/dita në Tiranë, Rinas Airport dhe Durrës.Një incident gjatë të cilit është përdorur edhe armë zjarri ka ndodhur sot rreth orës 14:00 në Fushë-Kosovë. Sipas Policisë, në këtë incident një person është plagosur dhe pesë janë lënduar, në mesin e tyre edhe dy pjesëtarë të Policisë. KALLXO.com ka siguruar pamje nga ky incident.Konkurs Pune Fushe Kosove Biznes dhe punë Fushë Kosovë MerrJep com December 5th, 2020 - Jepet lokali 153m2 me qera ne Fushe Kosove 500 EUR muaj Sot 01 50 Shitorja traktor banesa ne shitje banesa me qira pun Kamionet Imt 539 pune lokal Bicikleta Shporet Audi a 4 rafta Banes me qera lokal pun Kocka drrasaHome; Banesë; Shitet banesa 3+1 Rruga Uglares - Fushë Kosovë; WhatsApp Facebook Twitter Pinterest Linkedin Email . Shitet banesa 3+1 Rruga Uglares - Fushë KosovëÇmimi: 50,000 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Banes extra e mobiluar ne shitje ne Fushe Kosove. Banesa. Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!Kategoria: Banesa Lloji Shpalljes: Qira Shteti: Kosove Rajoni: Fushe Kosove Burimi:gjirafa.com Prishtina Immobilien. 375 likes. Shopping & RetailLeshohet me qira banesa ne FushëKosovë, mbrapa Viva Fresh afer furra Evropa kati 5, banesa leshoht per famljar dhe kohe te gjatë. ... Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. ... Kontakt Emri [email protected] Numri kontaktues 045 539 511 045 539 511 Vendndodhja Fushe Kosove ... pune ne tirane dhoma plazhi ne ksamil me qera shtepi me qera ne vlore banesa me qera ne durres njoftime falas shiten makina me letra 800 euro. MerrJep.com është vendi më i madh për tregti në Kosovë. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen.Vairuojantiems savo automobilius svečiams Fushe Kosove Apartments siūlo automobilių parkavimo aikštelę. Svečiams parkavimas nemokamas.Data: 29/04/2021. Çmimi: 160,000 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari. Fushë Kosova është qytezë dhe komunë në pjesën qendrore të Kosovës. Komuna i takon Regjionit të Prishtinës ajo është formuar në vitin 1989 nga një pjesë e Komunës së atëhershme të Prishtinës. Sot është një nga komunat më dinamike e cila po përjeton ndryshime të mëdha urbanistike.Shitet banesa ne Fushe Kosove ▪Kodi:Fk43 ▪Adresa: Rr. Nene Tereza, 200 m poshte postes, rruga kryesore. ▪Sip: 50m² ... Banorët e Fushë Kosovës kundërshtojnë ndërtimin e shkollës. KosovaPress. Переглядів 1,8 тис.4 роки тому.Kosove. Përshkrimi. Leshoj banese me qira ne Fushe Kosove, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 65m2 Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 200 euro. Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa.banesa me qera Svi Nekretnine Sobe.Marrim Banesa, lokale, objekte me qera prej 1-5 vite, Kemi banesa me qera. DARDANIA 21 Fushë Kosovë. NDERTIME TE LARTA,NDERTIME TE ULTA,MUROSJE OBORRESH,RENOVIME,etj.. Prishtine 11000 Fushë Kosovë. Kompania BESELICA, prodhon dyer dhe dritare nga plastika me...BANESA NE SHITJE(E-B INVEST), Ferizaj, Kosove(Mob:+383 44 882 468 ). Banesa e gatshme për banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" në Prishtinë objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne ... Adresa: Fushë Kosovë.December 5th, 2020 - Jepet lokali 153m2 me qera ne Fushe Kosove 500 EUR muaj Sot 01 50 Shitorja traktor banesa ne shitje banesa me qira pun Kamionet Imt 539 pune lokal Bicikleta Shporet Audi a 4 rafta Banes me qera lokal pun Kocka drrasa shitet lokali Lop qumshtore Kepuce Vetura Puntor Taxi Puntore Mobile Shporet alfa shtepi ofroj Pun 3 / 13 Jepet banesa me qera në Tetov. Numri i dhomave: 2. Sipërfaqe: 40. 13 Tet 02:46 Banesa , Tetovë. Jepet Banesa Me Qera Në Tetovë. Serbia Mali i Zi Kosovë Shqipëri Afganistan Makina në shitje.Banesa e ëndrrave tuaja ! Banesa dhe lokale në shitje në objektin më të ri në Fushë Kosovë. Banesa me sipërfaqe nga 67m2 der 150m2. Lokale me sipërfaqe nga 50m2 deri 500m2 varësisht nga funksioniSHTEPI PRIVATE Agjensi Imobiliare, Real Estate, Tirane . Real Estate Details: Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane.Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me parket,2 tualete,2 ballkone,1 soggiorno,1 kuzhine te re te kompletuar,2 koridore.Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja ...breg te diellit data 05 03 2019 16 39 rajoni prishtine shteti kosove prshkrimi shitet banesa 3 dhomshe n lagjen bregu i diellit zona e perendimit kati i par me siprfaqe prej 80 m2 me dokumentacion ndrsa realisht i ka 100 m2 banesa sht e renovuar dhe posedon sallonin kuzhinn tri dhoma, apache 2 4 25Të gjitha qytetet Ferizaj Fushë Kosovë Gjakovë Gjilan Graqanicë Mitrovicë Prishtinë Prizren Shtërpcë Skenderaj. Aktash Arbëri Dardania Dodona Kalabri Kodra e Diellit Lagja e Spitalit Lagjja e Muhaxherëve Lakrishte Mati 1 Qendër Sofali Tophane Ulpiana Ulpianë Lëshohet banesa me qera për Zyre.Prishtine Pune Ne Kosove Rekrutim Panair Pune Gjej Pune Lyp Pune Merre Pune Punesim' 'VENDBANIME GT FUSHë KOSOVë SHPALLJET MERRJEP COM OCTOBER 13TH, 2018 - SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE TE APOLLONIA NUMRI I DHOMAVE 3 SOT 21 57 KERKOJME BANESE ME QERA NE FUSHE KOSOVE SOT 21 57 5 BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË NUMRI I DHOMAVE 2 SOT 21 57 ...Fushë Kosovë. Banesa me qera ne Prishtine te qafaJepet banesa me qira në Prizren. Një vilë 3 katëshe në rr.Don Bosko pranë restorant "Gjeli" jepet me qera.Vila është e përshtatshme per banesë ose biznes,klinikë ... Banesa e gatshme për banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" në Prishtinë objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne ...Shumë prej shtëpive jepen me qira për pushuesit, disa të tjera kanë dalë në shitje, por shifrat shkojnë deri në 4 milionë dollarë për një sh- ... Kosove Trio Namouche - France Gent ...Çdo raportim është anonim dhe shtjellohet me kujdes nga stafi i IndeksOnline. Nëse keni informata shtesë në lidhje me rastin ju mund të na shkruani edhe ne [email protected] house 170m2 :sallon me kuzhine dy dhoma gjumi, koridor,banjo 80m2 banim ndersa 90m2 taras. Banesa gjindet ne fush kosove te shkolla mihail grameno perball proper pices. tel: +38344 433 667 +38349 905 066 +383 44 433 667 vib Website: www.agjencionidugi.com e-mail: [email protected] FCB&Insta: Agjencioni Dugi O.mejFushë Kosovë. Banesa me qera ne Prishtine te qafaLokal me qira e locali commerciali con spazi favorevoli per negozi e aziende locali. gazeta lokale me qira gazeta njoftime falas lokale me qira lokal me qira yzberisht lokale me qira te fresku lokal me qira pazari i ri korce lokale me qira jap lokal me qira ne prishtin lokal me qira ne ksamil lokal me qira lokale me qira laprak lokal me qira prishtine lokal me qira kerkoje lokale me qira ne ...Truall 86 ARI në #SHITJE afër KFC "Rrethi", magjistralja Prishtinë - Ferizaj Trualli gjendet afër KFC "Rrethi", magjistralja Prishtinë - Ferizaj. Afërt truallit janë biznese të mëdha si Korabi Corporation, Gjirafa, Coca Cola HBC, OAZA Company dhe shumë biznese të tjera. Trualli ka qasje të shpejtë në rrethin tek KFC "Rrethi". Trualli mund të shfrytëzohet për ...Vile me qera ne nje prej rezidencave me luksoze ne Tirane, Rolling Hills Residence. Vile 3-kateshe me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 330 Banesa ndodhet ne nje zone shum te qete dhe prane natyres, e rrethuar me mure per te ofruar privatesine e nevojshme.200 € Apartamente/ Banesa, Fushë Kosovë. Leshohet banesa me qera ne lagjen Emshir.Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve, te Golden Park, me sip. Shitet banesa ne Peje ne lagjen Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Per Qira. garazh Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Pejë Kërkoni...Gjirafa. Gjirafa is the first search engine and news aggregator for Albania, a lexically unique language spoken by over 12 million people worldwide. Using advanced Natural Language Processing algorithms, Gjirafa provides access to data that currently cannot be searched online. Gjiarafa is the fastest growing platform in the Albanian Web:Çmimi: 50,000 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Banes extra e mobiluar ne shitje ne Fushe Kosove. Banesa. Prishtina Immobilien. 375 likes. Shopping & RetailZbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!Banese me qira ne Prishtine , ne Qender , per Afat te Shkurt. Gjirafa.com DA: 11 PA: 34 MOZ Rank: 51. Leshohet banesa me Qira ne Prishtine, te Qafa, ka rreth 73 m2, kati i 4, ka lift; Leshohet per afat te shkurt , Per 1 muaj Qmimi = 400 Euro + ShpenzimetJu drejtojmë për tek shtëpia e ëndrrave tuaja! T: 044/049 15 16 17 E: [email protected] W: www.kompas-ks.com KOMPAS është kompani e përbërë nga nje staf profesional dhe me eksperience të cilët ofrojnë sherbimin e ndermjetesimit në shit-blerje dhe qira-dhenie të patundshmërive (Banesa, Shtepi, Lokale dhe Troje) Ofrojmë Banesat më të mira ngabanesa ne shitje fushe kosove. banesa me qera ne prishtine.Dy banesa n´Fushe-Kosove. Смотреть позже. Поделиться.Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e...Fushë Kosova është qytezë dhe komunë në pjesën qendrore të Kosovës. Komuna i takon Regjionit të Prishtinës ajo është formuar në vitin 1989 nga një pjesë e Komunës së atëhershme të Prishtinës. Sot është një nga komunat më dinamike e cila po përjeton ndryshime të mëdha urbanistike.Makina me Qera, Modele të reja dhe Ekonomike. Super Flotë automjetesh, me çmimet më të lira 15 €/dita në Tiranë, Rinas Airport dhe Durrës.Banesa 75 m2 | Home II QendraПодробнее. Jepet banesa me qira në PrizrenПодробнее. ARBRI SHTEPI ME QERA.wmvПодробнее. Banesa me qira vukovarska 5-2-12Подробнее. Banes per shitje ne Fushe Kosove te posta / Kodi: FK40Подробнее.Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa ne tetove me qera , kategori Banesa , ose vendndodhje, Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori ... Stacioni i autobusëve Fushë Kosovë, Kërkoni informacionet e kontaktit, adresën, klasifikime, vlerësime, dhe oraret e autobusëve për këtë autobus. Stacioni i autobusëve FUSHË KOSOVË.Jepet banesa me qira në Prizren. Një vilë 3 katëshe në rr.Don Bosko pranë restorant "Gjeli" jepet me qera.Vila është e përshtatshme per banesë ose biznes,klinikë ... Banesa e gatshme për banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" në Prishtinë objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne ...Kontakt. 045696923. 045696923. Fushe Kosove / Kosove. Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë ... com, pune ne fushe kosove gjirafa com, oferta pune oferta per punesim ne kosove, xpuna doktor i mjeksis amp teknik laborant, gazeta blic shpall konkurs pr gazetar e dhe praktikant e, konkurs pune gjirafa com, konkurs per pune ne gjakove maharashtra, rreth puns oferta suksesi, biznes dhe pun fush kosov merrjep com,Apartament me qera i pozicionuar tek Sheshi Avni Rustemi. I plotëson të gjitha kërkesat e çdo banori, banesa është afër shkollës fillore, Mihajl Grameno, me qasje të lehtë në Rrugen kryesore Fushe Kosove - Prishtinë qasje shumë të lehtë edhe në transportin publik.Shitet Banesa Te Murebesti Fushe Kosove. Agjensioni Demiri. Lushnja E Vjeter Ne Celuloid. Shtepi Ne Shitje. MrAndonroci. Prishtine Fushe Kosove. Fatlind Q. Darsme Ne Blinisht.Lëshohet me qira banesa në Fushë Kosovë te banesat e bardha ▻Kodi:Fk61 ▻Renditja: Salloni me ballkon kah parku, kuzhina ... Před 11 měsíci. Shitet banesa ne Fushe Kosove ▪Kodi:Fk43 ▪Adresa: Rr. Nene Tereza, 200 m poshte postes, rruga kryesore. ▪Sip: 50m² ...Regjistrohu tani për të vazhduar në gjirafa.com. gjirafa.com Kërko në gjuhen tënde gjirafa.biz Të gjitha bizneset dhe pikat e interesit gjirafa50.com Blej online tani!Produktet më të kërkuara në tregun shqiptar; gjirafa AdNetwork Rrjeti I reklamimit në të gjithë ueb-in shqip video.gjirafa.com Video platforma shqiptare gjirafamall.com Për ty, menjëherë!Banesa në shitje në Prishtinë. Merrjep.com DA: 15 PA: 38 MOZ Rank: 56. Lëshohet banesa me qira për zyre në sheshin Zahir Pajaziti; 250 Ulpiane banese rruga c banesa banesa qira shitet banesa Emshir Qender qender dragodan aktash rruga b mati 1 bregu i diellit penthouse me qira ulpiane dragodan me qera Ulpiana qira Emshir dardani tophane banesa me qira shitje banesa me qera arberi qera ...BANESA NE SHITJE(E-B INVEST), Ferizaj, Kosove(Mob:+383 44 882 468 ). Banesa e gatshme për banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" në Prishtinë objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne ... Adresa: Fushë Kosovë.Lokal me qira e locali commerciali con spazi favorevoli per negozi e aziende locali. gazeta lokale me qira gazeta njoftime falas lokale me qira lokal me qira yzberisht lokale me qira te fresku lokal me qira pazari i ri korce lokale me qira jap lokal me qira ne prishtin lokal me qira ne ksamil lokal me qira lokale me qira laprak lokal me qira prishtine lokal me qira kerkoje lokale me qira ne ...Universalk. July 24, 2020 ·. Në shitje toka në Fushë Kosovë. Në shitje parcela prej 25 ari ne Fushë Kosovë tek betonjerka e Tregtisë, pas hekurudhes. Destinimi i pronës është zonë industriale dhe është e përshtatshme për industri te lehte dhe ka mundesi ndertimi. Posedojmë te gjitha dokomentacionet e nevojshme për perkthim te ...Banesa 75 m2 | Home II QendraПодробнее. Jepet banesa me qira në PrizrenПодробнее. ARBRI SHTEPI ME QERA.wmvПодробнее. Banesa me qira vukovarska 5-2-12Подробнее. Banes per shitje ne Fushe Kosove te posta / Kodi: FK40Подробнее.Ora News - Gjirokastër: Banesa në flakë, rrezikohen banesa të tjera.Data: 29/04/2021. Çmimi: 160,000 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari.Metrobios shpall ne shitje banes ne Fushe Kosove. Banesa gjendet ne rrugen DARDANIA. Banesa ka 91m2. Kati i 6. Çmimi 450 euro / m2. Na kotaktoni: 045 584 613. 045 584 719. [email protected] December 5th, 2020 - Jepet lokali 153m2 me qera ne Fushe Kosove 500 EUR muaj Sot 01 50 Shitorja traktor banesa ne shitje banesa me qira pun Kamionet Imt 539 pune lokal Bicikleta Shporet Audi a 4 rafta Banes me qera lokal pun Kocka drrasa shitet lokali Lop qumshtore Kepuce Vetura Puntor Taxi Puntore Mobile Shporet alfa shtepi ofroj Pun 3 / 13 Lëshohet me qira banesa në Fushë Kosovë te banesat e bardha ▻Kodi:Fk61 ▻Renditja: Salloni me ballkon kah parku, kuzhina ... Před 11 měsíci. Shitet banesa ne Fushe Kosove ▪Kodi:Fk43 ▪Adresa: Rr. Nene Tereza, 200 m poshte postes, rruga kryesore. ▪Sip: 50m² ...Shitet banesa prej 62m2 neto Prishtine -lgj, dardania , ndertim i vjeter lokacioni - banesat e gjelberta k - kati-3 - sallon me kuzhine -1 - dhoma gjumi -2 - ballkon -1 - banjo -1 - shpajz 1 Cmimi -79500e 045 584 613 045 584 719 [email protected] Ne shitje 2 troje ne Fushe Kosove afer kolegjit AAB.Shumë prej shtëpive jepen me qira për pushuesit, disa të tjera kanë dalë në shitje, por shifrat shkojnë deri në 4 milionë dollarë për një sh- ... Kosove Trio Namouche - France Gent ...(29.08.2008). Në Fushë Kosovë(përball sh.fillore Selman Riza) lëshohet banesa me lëshohet banesa me qëra. Banesa posedon tri dhoma gjumi, sallon KËRKOHEN Kërkojmë një studente ose punëtore për bashkëbanim.Banesa gjëndet në qendër të Prishtinës.Eshtë e mobiluar.Ka instalimet për internet...Shitet banesa te Murebesti / FUSHE KOSOVE. Agjensioni Demiri. Hapet kuzhina më moderne në Fushë Kosovë.Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh, ka bërë të ditur se dje rreth orës 18:00 janë arrestuar pesë persona, shtetas kosovarë, nën dyshimin se kanë kryer veprën penale "Mundësim ose detyrim në prostitucion" dhe "Ofrim i lokaleve për prostitucion". Policia më tej ka njoftuar se në lidhje me këtë...banesa ne shitje fushe kosove. banesa me qera ne prishtine.qira student | Fushë Kosovë | Vendbanime | Banesa. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qira student ,kategori Banesa ,ose vendndodhje Fushë Kosovë ,MerrJep.com është vendi i ... >>>> JEPET ME QIRA BANESA - 3+1 - ( 3 dhoma gjumi + sallon ) 260 EUR. Banesa 89m2 kati 3 dhe 6 te SHKOLLA E RE MIHAIL GRAMENO 52 500 EUR. Rreth Galerisë ... Ofrohet për shitje banesa ne Fushë Kosovë me sipërfaqe 97.4m2, gjendet ne katin e 6 (gjashte) e cila ndahet ne : sallon me kuzhinë, 2 (dy) dhoma gjumi, banjo, depo(shpajz), korridor dhe ballkon. Orientimi nga lindja, ka dy lifte dhe ka afër Shkollën "Mihail Grameno" 250m.Lokal me qira e locali commerciali con spazi favorevoli per negozi e aziende locali. gazeta lokale me qira gazeta njoftime falas lokale me qira lokal me qira yzberisht lokale me qira te fresku lokal me qira pazari i ri korce lokale me qira jap lokal me qira ne prishtin lokal me qira ne ksamil lokal me qira lokale me qira laprak lokal me qira prishtine lokal me qira kerkoje lokale me qira ne ...Leshohet me qira banesa ne FushëKosovë, mbrapa Viva Fresh afer furra Evropa kati 5, banesa leshoht per famljar dhe kohe te gjatë. ... Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. ... Kontakt Emri [email protected] Numri kontaktues 045 539 511 045 539 511 Vendndodhja Fushe Kosove ...Banesa Në Shitje Prishtinë\Fushë Kosovë. Company. Banesat Ne Shitje. Banes me qera ne RRUGEN B KATI PARË AFER MAXI 24H DHOME DITE ME KUZHINE DHOME E FJETJES... Shitet banesa ne Fushe Kosove , Kompleksi \"Hira\" 114.58m2. 11458 m² ... Shitet dhe IPET ME QIRA 285m2 LOKALI te ELIZA B. 285 m² ...Data: 29/04/2021. Çmimi: 160,000 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari. Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa ne tetove me qera , kategori Banesa , ose vendndodhje, Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori ...Leshojm banesa te ndryshme me qera. Jepet banesa me qira prapa rruges B te Matissé, ne kompleksin banesor Mark-ing. Banesa posedon 70m2 ne katin 5 dhe ka kete renditje, 1 dhomè dite, 2 dhoma gjumi, kuzhjne , banjo, ballkon dhe eshte e orientuar kah lindja.Ora News - Gjirokastër: Banesa në flakë, rrezikohen banesa të tjera.Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Merrjep.com DA: 15 PA: 28 MOZ Rank: 45. Posedoni banesa dhe doni ti listoni ato në shpalljet për banesa në shitje dhe me qera? Ju jeni në vendin e duhur! Platforma MerrJep.com ju mundëson të regjistroni shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera dhe të gjeni blerësin apo klientin potencial në mesin e më shumë se 70.000 ...Prishtine Pune Ne Kosove Rekrutim Panair Pune Gjej Pune Lyp Pune Merre Pune Punesim' 'VENDBANIME GT FUSHë KOSOVë SHPALLJET MERRJEP COM OCTOBER 13TH, 2018 - SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE TE APOLLONIA NUMRI I DHOMAVE 3 SOT 21 57 KERKOJME BANESE ME QERA NE FUSHE KOSOVE SOT 21 57 5 BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË NUMRI I DHOMAVE 2 SOT 21 57 ...Vile me qera ne nje prej rezidencave me luksoze ne Tirane, Rolling Hills Residence. Vile 3-kateshe me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 330 Banesa ndodhet ne nje zone shum te qete dhe prane natyres, e rrethuar me mure per te ofruar privatesine e nevojshme.Leshohet banesa me qira ne Fushe Kosove. 230 EUR / muaj. Numri i dhomave: 3. Sot 14:07 Agjent për shitje të pronës Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 4 Fushe Kosove. 180 EUR / muaj. Numri i dhomave: 2. Sipërfaqe: 60. Sot 14:07 ...Lëshohet Banesa me Qira 115m2 - Bregu i Diellit. Zgjedhe Deçan Dragash Drenas Ferizaj Fushë Kosovë Gjakovë Gjilan Hani i Elezit Istog Junik Kaçanik Kamenicë Klinë Lipjan Malishevë Mitrovicë Obiliq Peje Podujevë Preocë Prevallë Prishtinë Prizren Rahovec Shtërpc Skenderaj Suhareke Viti...Banesa e ëndrrave tuaja ! Banesa dhe lokale në shitje në objektin më të ri në Fushë Kosovë. Banesa me sipërfaqe nga 67m2 der 150m2. Lokale me sipërfaqe nga 50m2 deri 500m2 varësisht nga funksioniJu drejtojmë për tek shtëpia e ëndrrave tuaja! T: 044/049 15 16 17 E: [email protected] W: www.kompas-ks.com KOMPAS është kompani e përbërë nga nje staf profesional dhe me eksperience të cilët ofrojnë sherbimin e ndermjetesimit në shit-blerje dhe qira-dhenie të patundshmërive (Banesa, Shtepi, Lokale dhe Troje) Ofrojmë Banesat më të mira ngaKonkurs Pune Fushe Kosove TRAINKOS Ueb portali informues January 3rd, 2021 - Takim pune mes Trainkos sh a dhe Hekurudhave Maqedone Publikuar më 15 12 2020 12 29 Njoftimi për lëshimin në qarkullim të trenit të mesditës në relacionin Prishtinë - Pejë - Prishtinë Publikuar më 20 04 2018 13 20 Përurimi i vagonëve të rinj të>>>> JEPET ME QIRA BANESA - 3+1 - ( 3 dhoma gjumi + sallon ) 260 EUR. Banesa 89m2 kati 3 dhe 6 te SHKOLLA E RE MIHAIL GRAMENO 52 500 EUR. Rreth Galerisë ... Marrim Banesa, lokale, objekte me qera prej 1-5 vite, Kemi banesa me qera. DARDANIA 21 Fushë Kosovë. NDERTIME TE LARTA,NDERTIME TE ULTA,MUROSJE OBORRESH,RENOVIME,etj.. Prishtine 11000 Fushë Kosovë. Kompania BESELICA, prodhon dyer dhe dritare nga plastika me...Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Merrjep.com DA: 15 PA: 28 MOZ Rank: 45. Posedoni banesa dhe doni ti listoni ato në shpalljet për banesa në shitje dhe me qera? Ju jeni në vendin e duhur! Platforma MerrJep.com ju mundëson të regjistroni shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera dhe të gjeni blerësin apo klientin potencial në mesin e më shumë se 70.000 ...OFERTA PUNE FUSHE KOSOV PUNE njoftimefalas com. Punësim Tregukosovar com. MerrJep com Shpallja Kerkoj nje kujdestare Ofrohet punë. Bora Dental Fushë Kosovë findglocal com. Kerko Punë Gjirafa. Portal Pune Lider ne punesim Portal Pune Oferta Pune. Fushe Kosove kk rks gov net. AGS Allmakes Global Services NPSH Motor vehicle company.Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qera penthouse unik, me ndarje dupleks, 100% e re, e kompletuar dhe design te kujdesur dhe me nje nga verandat dhe pamjet me te veçanta ne tirane. apartamenti eshte shume i vecante ne lloj...Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.Banesa Në Shitje Prishtinë\Fushë Kosovë. Company. Banesat Ne Shitje. Banes me qera ne RRUGEN B KATI PARË AFER MAXI 24H DHOME DITE ME KUZHINE DHOME E FJETJES...Kerkojmë Banesa me qera për Familjarë në F. Kosovë ... Shpija në shitje ne fushe kosove Prej -480m2 ... Kërkojmë TOKË TROJE për shitje ose qiradhënie. www.merrjep.com.Banesa me Qera Colombo E verifikuar. Hapur, deri në 23:00 • Pavarsia, Rashbull. Mondial Park ofron restaurant me fushë të ushqimeve, dhoma gjumi me qera dhe sallen për evente të AS Hotel ofron dhoma gjumi me qera me kushte shumë të volitshme. Në kuadër të hotelit ofrohet poashtu edhe...Jul 02, 2009 · Me numërimet e votave nga 4657 qendra të votimit, PD-ja del me 70 mandate, PS-ja me 66 dhe LSI-ja me 4 (vijon nga ballina) Detyrimisht së bashku me këtë tabelë kanë ardhur dhe pesë kuti votimit që refuzoheshin të numëroheshin nga KZAZ-ja përkatëse”, ka theksuar Olli. Shitet banesa prej 62m2 neto Prishtine -lgj, dardania , ndertim i vjeter lokacioni - banesat e gjelberta k - kati-3 - sallon me kuzhine -1 - dhoma gjumi -2 - ballkon -1 - banjo -1 - shpajz 1 Cmimi -79500e 045 584 613 045 584 719 [email protected] Ne shitje 2 troje ne Fushe Kosove afer kolegjit AAB.Shitet Banesa Te Murebesti Fushe Kosove. Agjensioni Demiri. Lushnja E Vjeter Ne Celuloid. Shtepi Ne Shitje. MrAndonroci. Prishtine Fushe Kosove. Fatlind Q. Darsme Ne Blinisht.Kerkojmë Banesa me qera për Familjarë në F. Kosovë ... Shpija në shitje ne fushe kosove Prej -480m2 ... Kërkojmë TOKË TROJE për shitje ose qiradhënie. www.merrjep.com.Data: 29/04/2021. Çmimi: 160,000 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari. banesa ne shitje fushe kosove. banesa me qera ne prishtine.com, pune ne fushe kosove gjirafa com, oferta pune oferta per punesim ne kosove, xpuna doktor i mjeksis amp teknik laborant, gazeta blic shpall konkurs pr gazetar e dhe praktikant e, konkurs pune gjirafa com, konkurs per pune ne gjakove maharashtra, rreth puns oferta suksesi, biznes dhe pun fush kosov merrjep com,Shumë prej shtëpive jepen me qira për pushuesit, disa të tjera kanë dalë në shitje, por shifrat shkojnë deri në 4 milionë dollarë për një sh- ... Kosove Trio Namouche - France Gent ...Lokal me qira e locali commerciali con spazi favorevoli per negozi e aziende locali. gazeta lokale me qira gazeta njoftime falas lokale me qira lokal me qira yzberisht lokale me qira te fresku lokal me qira pazari i ri korce lokale me qira jap lokal me qira ne prishtin lokal me qira ne ksamil lokal me qira lokale me qira laprak lokal me qira prishtine lokal me qira kerkoje lokale me qira ne ...Konkurs Pune Fushe Kosove Biznes dhe punë Fushë Kosovë MerrJep com December 5th, 2020 - Jepet lokali 153m2 me qera ne Fushe Kosove 500 EUR muaj Sot 01 50 Shitorja traktor banesa ne shitje banesa me qira pun Kamionet Imt 539 pune lokal Bicikleta Shporet Audi a 4 rafta Banes me qera lokal pun Kocka drrasaBanesa me qera ne fushe kosove. Banesa me qera ne prishtine. Merrjep banesa me qira. Merrjep banesa prishtine. Merrjep banesa fushe kosove. Merr jep banesa me qera. Gjirafa banesa me qera. Compare Search ( Please select at least 2 keywords ) Most Searched Keywords. Soil horizon definition 1 . Az custom pools 2 . Cinepolis klic app 3 .December 5th, 2020 - Jepet lokali 153m2 me qera ne Fushe Kosove 500 EUR muaj Sot 01 50 Shitorja traktor banesa ne shitje banesa me qira pun Kamionet Imt 539 pune lokal Bicikleta Shporet Audi a 4 rafta Banes me qera lokal pun Kocka drrasa shitet lokali Lop qumshtore Kepuce Vetura Puntor Taxi Puntore Mobile Shporet alfa shtepi ofroj PunLokal me qira e locali commerciali con spazi favorevoli per negozi e aziende locali. gazeta lokale me qira gazeta njoftime falas lokale me qira lokal me qira yzberisht lokale me qira te fresku lokal me qira pazari i ri korce lokale me qira jap lokal me qira ne prishtin lokal me qira ne ksamil lokal me qira lokale me qira laprak lokal me qira prishtine lokal me qira kerkoje lokale me qira ne ...Konkurs Pune Fushe Kosove TRAINKOS Ueb portali informues January 3rd, 2021 - Takim pune mes Trainkos sh a dhe Hekurudhave Maqedone Publikuar më 15 12 2020 12 29 Njoftimi për lëshimin në qarkullim të trenit të mesditës në relacionin Prishtinë - Pejë - Prishtinë Publikuar më 20 04 2018 13 20 Përurimi i vagonëve të rinj tëShumë prej shtëpive jepen me qira për pushuesit, disa të tjera kanë dalë në shitje, por shifrat shkojnë deri në 4 milionë dollarë për një sh- ... Kosove Trio Namouche - France Gent ...Fushë Kosovë. Banesa me qera ne Prishtine te qafaMe qëllim të përgatitjes së monografisë për kryeqytetin, kryetari i Komunës së Prishtinës, Isa Mustafa së bashku me nënkryetarin e Avdullah Hotin dhe drejtoreshën për Kulturë, Rini dhe Sport, Vlora Dumoshin, sot, kanë pritur në takim inaugurues përfaqësues të Institutit të Historisë, Institutit të Monumenteve të Kosovës, Institutit të Monumenteve të Komunës së ...Jepet banesa me qera në Tetov. Numri i dhomave: 2. Sipërfaqe: 40. 13 Tet 02:46 Banesa , Tetovë. Jepet Banesa Me Qera Në Tetovë. Serbia Mali i Zi Kosovë Shqipëri Afganistan Makina në shitje.I created this video with the YouTube Slideshow Creator () Видео BANESA NE SHITJE ( EURO INVEST ), Fushe Kosove, / канала alkom shpk.Gjirafa. Oferta Pune Portal Pune Dhe Oferta Per Punesim Ne Kosove. ... October 13th, 2018 - Shitet Banesa Ne Fushe Kosove Te Apollonia Numri I Dhomave 3 Sot 21 57 Kerkojme Banese Me Qera Ne Fushe Kosove Sot 21 57 5 Banesa NË Shitje FushË KosovË Numri I Dhomave 2 Sot 21 57 Kerkoj Banes Me Qira Ne Fushkosove'Marrim Banesa, lokale, objekte me qera prej 1-5 vite, Kemi banesa me qera. DARDANIA 21 Fushë Kosovë. NDERTIME TE LARTA,NDERTIME TE ULTA,MUROSJE OBORRESH,RENOVIME,etj.. Prishtine 11000 Fushë Kosovë. Kompania BESELICA, prodhon dyer dhe dritare nga plastika me...Konkurs Pune Fushe Kosove Biznes dhe punë Fushë Kosovë MerrJep com December 5th, 2020 - Jepet lokali 153m2 me qera ne Fushe Kosove 500 EUR muaj Sot 01 50 Shitorja traktor banesa ne shitje banesa me qira pun Kamionet Imt 539 pune lokal Bicikleta Shporet Audi a 4 rafta Banes me qera lokal pun Kocka drrasaJu drejtojmë për tek shtëpia e ëndrrave tuaja! T: 044/049 15 16 17 E: [email protected] W: www.kompas-ks.com KOMPAS është kompani e përbërë nga nje staf profesional dhe me eksperience të cilët ofrojnë sherbimin e ndermjetesimit në shit-blerje dhe qira-dhenie të patundshmërive (Banesa, Shtepi, Lokale dhe Troje) Ofrojmë Banesat më të mira ngaMarshi i UÇK. Oj Kosovë o djep lirie. Çdo kulm shpie nji bajarak. Se k'tu jam dem baba dem. Për Kosovë jap shpirtin tem. Добавлено Artukî в вт, 06/10/2020 - 09:08. перевод на РусскийРусский.Apartament me qera i pozicionuar tek Sheshi Avni Rustemi. I plotëson të gjitha kërkesat e çdo banori, banesa është afër shkollës fillore, Mihajl Grameno, me qasje të lehtë në Rrugen kryesore Fushe Kosove - Prishtinë qasje shumë të lehtë edhe në transportin publik.Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Best real estate platform in Kosovo and Albania."Rr. Kongresi i Lushnjës, Fushë Kosovës, 01.04.2022 - 00:43. Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në banesën ku ishte duke jetuar. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.Vendi Çagllavicë Ferizaj Fushë Kosovë Gjilan Lipjan Mitrovicë Obiliq/Kastriot Pejë Podujevë Prishtinë Tjetër Vushtrri. Lëshohet banesa me qera 1+1 në Lagjen e Spitalit.Apartament me qera i pozicionuar tek Sheshi Avni Rustemi. I plotëson të gjitha kërkesat e çdo banori, banesa është afër shkollës fillore, Mihajl Grameno, me qasje të lehtë në Rrugen kryesore Fushe Kosove - Prishtinë qasje shumë të lehtë edhe në transportin publik.Marrim Banesa, lokale, objekte me qera prej 1-5 vite, Kemi banesa me qera. DARDANIA 21 Fushë Kosovë. NDERTIME TE LARTA,NDERTIME TE ULTA,MUROSJE OBORRESH,RENOVIME,etj.. Prishtine 11000 Fushë Kosovë. Kompania BESELICA, prodhon dyer dhe dritare nga plastika me...Gjirafa. Me Qera NE Tetove. Banesa | Fushë Kosovë - MerrJep.com. banesa ne shitje ne cair. banesa me qera prizren. merrjep banesa fushe kosove.Lëshohet Banesa me Qira 115m2 - Bregu i Diellit. Zgjedhe Deçan Dragash Drenas Ferizaj Fushë Kosovë Gjakovë Gjilan Hani i Elezit Istog Junik Kaçanik Kamenicë Klinë Lipjan Malishevë Mitrovicë Obiliq Peje Podujevë Preocë Prevallë Prishtinë Prizren Rahovec Shtërpc Skenderaj Suhareke Viti...Leshoj banesen me qera - Banesa ne shitje | Banesa me qera https 2016-05-16 · Banesaneshitje, Pristina. 3,753 likes · 19 talking about this. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove.Banesa 75 m2 | Home II QendraПодробнее. Jepet banesa me qira në PrizrenПодробнее. ARBRI SHTEPI ME QERA.wmvПодробнее. Banesa me qira vukovarska 5-2-12Подробнее. Banes per shitje ne Fushe Kosove te posta / Kodi: FK40Подробнее.Kontakt. 045696923. 045696923. Fushe Kosove / Kosove. Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë ... Banesa me Qera Colombo E verifikuar. Hapur, deri në 23:00 • Pavarsia, Rashbull. Mondial Park ofron restaurant me fushë të ushqimeve, dhoma gjumi me qera dhe sallen për evente të AS Hotel ofron dhoma gjumi me qera me kushte shumë të volitshme. Në kuadër të hotelit ofrohet poashtu edhe...Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh, ka bërë të ditur se dje rreth orës 18:00 janë arrestuar pesë persona, shtetas kosovarë, nën dyshimin se kanë kryer veprën penale "Mundësim ose detyrim në prostitucion" dhe "Ofrim i lokaleve për prostitucion". Policia më tej ka njoftuar se në lidhje me këtë...(29.08.2008). Në Fushë Kosovë(përball sh.fillore Selman Riza) lëshohet banesa me lëshohet banesa me qëra. Banesa posedon tri dhoma gjumi, sallon KËRKOHEN Kërkojmë një studente ose punëtore për bashkëbanim.Banesa gjëndet në qendër të Prishtinës.Eshtë e mobiluar.Ka instalimet për internet...banesa me qera ne prizren. vanessa navarro. banasa dance. banesa me e madhe ne bot. vanessa basanta.Apartament me qera i pozicionuar tek Sheshi Avni Rustemi. I plotëson të gjitha kërkesat e çdo banori, banesa është afër shkollës fillore, Mihajl Grameno, me qasje të lehtë në Rrugen kryesore Fushe Kosove - Prishtinë qasje shumë të lehtë edhe në transportin publik.Banesa ne shitje Qira Shitet Banesa me qira Model Slovenia Me qira Shitje Banesa me qera model sllovenia Tregtia cima construction Banesa per shitje Banes me qera Banese Banes ne shitje Banes me qira 100 ose 120 euro Ulpiana banes me qira cima kompleksi eliza banesa Me qera dardania Arditi group Banes Shes shporet kastrati model banese ne ... kosov mirlir com, konkurs pune gjirafa com, klan kosova shpall konkurs pr vende t lira pune, biznes dhe pun fush kosov merrjep com, shofer delivery fush kosov prishtin ferizaj, konkurs per pune ne gjakove maharashtra, vende t lira t puns 9 kastori, edhe n fush kosov e hna dit pune koha net, fushe kosove rks gov net, krko pun konkurse dhe oferta ...Vile me qera ne nje prej rezidencave me luksoze ne Tirane, Rolling Hills Residence. Vile 3-kateshe me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 330 Banesa ndodhet ne nje zone shum te qete dhe prane natyres, e rrethuar me mure per te ofruar privatesine e nevojshme.Kompleksi LINDA, Fushe Kosove. Banesat Në. , Fushë Kosovë, Shtojeni tek të preferuarat. Projekti ynë përmban banesa të ndryshme, duke filluar nga 82.30m² deri në 99.89 m². Në banesa aplikohen materiale izoluese në fasadë, termoizolim i cilësise se lartë ne fasada me stiropor 100mm, dritare me...Banesa e gatshme për banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" në Prishtinë objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne ... Banesa Me Qira Prishtinë Apartments For Rent Prishtina City Wohnung zu Vermieten Prishtina Lëshojm banesa me qira në lagjen ...Makina me Qera, Modele të reja dhe Ekonomike. Super Flotë automjetesh, me çmimet më të lira 15 €/dita në Tiranë, Rinas Airport dhe Durrës.Shitet banesa ne Fushe Kosove , Kompleksi \"Hira\" 114.58m2. 11458 m² ... Shitet dhe IPET ME QIRA 285m2 LOKALI te ELIZA B. 285 m² ...Regjistrohu tani për të vazhduar në gjirafa.com. gjirafa.com Kërko në gjuhen tënde gjirafa.biz Të gjitha bizneset dhe pikat e interesit gjirafa50.com Blej online tani!Produktet më të kërkuara në tregun shqiptar; gjirafa AdNetwork Rrjeti I reklamimit në të gjithë ueb-in shqip video.gjirafa.com Video platforma shqiptare gjirafamall.com Për ty, menjëherë!banesa me qera Svi Nekretnine Sobe.World Map / Where Is / Where is Fushe Kosove.Shumë prej shtëpive jepen me qira për pushuesit, disa të tjera kanë dalë në shitje, por shifrat shkojnë deri në 4 milionë dollarë për një sh- ... Kosove Trio Namouche - France Gent ...Banesa me qera ne fushe kosove. Banesa me qera ne prishtine. Merrjep banesa me qira. Merrjep banesa prishtine. Merrjep banesa fushe kosove. Merr jep banesa me qera. Gjirafa banesa me qera. Compare Search ( Please select at least 2 keywords ) Most Searched Keywords. Soil horizon definition 1 . Az custom pools 2 . Cinepolis klic app 3 .Një incident gjatë të cilit është përdorur edhe armë zjarri ka ndodhur sot rreth orës 14:00 në Fushë-Kosovë. Sipas Policisë, në këtë incident një person është plagosur dhe pesë janë lënduar, në mesin e tyre edhe dy pjesëtarë të Policisë. KALLXO.com ka siguruar pamje nga ky incident.Regjistrohu tani për të vazhduar në gjirafa.com. gjirafa.com Kërko në gjuhen tënde gjirafa.biz Të gjitha bizneset dhe pikat e interesit gjirafa50.com Blej online tani!Produktet më të kërkuara në tregun shqiptar; gjirafa AdNetwork Rrjeti I reklamimit në të gjithë ueb-in shqip video.gjirafa.com Video platforma shqiptare gjirafamall.com Për ty, menjëherë!Me numërimet e votave nga 4657 qendra të votimit, PD-ja del me 70 mandate, PS-ja me 66 dhe LSI-ja me 4 (vijon nga ballina) Detyrimisht së bashku me këtë tabelë kanë ardhur dhe pesë kuti votimit që refuzoheshin të numëroheshin nga KZAZ-ja përkatëse", ka theksuar Olli.Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Best real estate platform in Kosovo and Albania.Kontakto pronarin100,000€ - Banesa Banesa me sipërfaqe prej 117. Banesa ne shitje. Banesa per shitje. 9m/2 dhe ka këtë rënditje: 🔴Qëndrimi Ditor 🔴Kuzhina 🔴TryezariI created this video with the YouTube Slideshow Creator () Видео BANESA NE SHITJE ( EURO INVEST ), Fushe Kosove, / канала alkom shpk.